SPRZĄTANIE PO POŻARACH, USUWANIE SZKÓD


WYKONUJEMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEGO KRAJUJesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętego utrzymywania czystości.

Odgrzybianie Budynków

 

W każdym domu lub firmie, przy sprzyjających warunkach lub awariach może dojść do pojawienia się zagrzybienia. Pleśń może rozprzestrzeniać się po całym obiekcie w ciągu zaledwie 48-72 godzin i może wytwarzać alergeny i czynniki drażniące, które mogą powodować poważne skutki zdrowotne.

Jeśli podejrzewasz, że Twój dom lub firma ma problem z pleśnią, Bio-clean PPU Polska może skontrolować i ocenić Twoją nieruchomość. W przypadku znalezienia pleśni, dysponujemy sprzętem i wiedzą specjalistyczną, aby poradzić sobie z sytuacją.

Przy odgrzybianiu budynków stosujemy metody, odpowiadające konkretnemu przypadkowi. Po przeprowadzonych oględzinach pomieszczeń, które mają być odgrzybianie każdorazowo dobieramy metodę dającą najlepsze efekty. 

Są to:

Stosujemy wysokiej jakości środki chemiczne - certyfikowane preparaty, których skuteczność potwierdzają nie tylko ich producenci, ale także nasze doświadczenie. W wielu przypadkach nie jest konieczne opuszczanie budynku na dłuższy czas.